top of page
מי אני
אני זיו, מוזיקאי-יוצר-מבצע מאז שאני זוכר את עצמי, גר במדבר כבר שני עשורים, מדריך אסטרונומיה, מדבר את שפת הכוכבים ברובד הנשמה וגם (אם צריך) יודע את שמי הלילה היטב- גם ברובד המפה האסטרונומית.
האתר הזה הוא שער לאהבות שלי: המוזיקה, הכוכבים, המדבר ולכל הדברים שיצרתי דרכם כדי שאוכל לשתף עוד אנשים את שערי האהבה האלה. את הדרכים אל חידת האינסוף- זה שבפנים, וזה שבחוץ, ולרצון הבריאה והחסד- אולי אל פתרונה.
![Ziv6.PNG](https://static.wixstatic.com/media/efcfae_20aea70a6ef14e5bba2ac8048341631b~mv2.png/v1/fill/w_426,h_426,al_c,q_85,usm_0.66_1.00_0.01,enc_auto/Ziv6_PNG.png)
bottom of page